Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Ca
Достапност:
Шифра: 38243
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Caviar Green, WD20EZRX
Напреден Филтер
Диск 2TB
Вртежи во минута 7200rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 64MB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel