Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 1TB WesternDigital, 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Cav
Достапност:
Шифра: 38227
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 1TB WesternDigital, 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Caviar Blue, WD10EZEX
Напреден Филтер
Диск 1TB
Вртежи во минута 7200rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 64MB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela