Бренд: Choiix
Краток опис: Choiix Air-through thin cooling pad w/4 port 2.0 USB HUB C-HL01-
Достапност:
Шифра: 35585

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Choiix Air-through thin cooling pad w/4 port 2.0 USB HUB C-HL01-WS
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela