Бренд: ST
Краток опис: ST SI-2600BPK, Superior Technology, Пегла на пареа, Розева боја,
Достапност:
Шифра: 34939
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SI-2600BPK, Superior Technology, Пегла на пареа, Розева боја, Керамичка површина, 2600W моќност, 30гр постојана пареа, 120гр ударна пареа, Систем против капење, Систем против бигор, Самочистење, Спреј функција, Вертикална пареа, регулационен термостат, заштита од прегревање, гумирана мека рачка, 360 степени ротирачки штитник за кабел, 280мл транспарентен резервоар, 1.8м должина на кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG