Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WNHPI94BS, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР,...
Достапност:
Шифра: 33992
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 26,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

25,990 Ден.
12 РАТИ: 2,253 Ден.
24 РАТИ: 1,159 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WNHPI94BS, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР, Црна врата, ЛЦД Дисплеј, 9кг, 1400 вртежи, 15 програми, SteamTech генератор на пареа, SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Drum clean елиминирање на сите бактерии од барабанот, RainDrop барабан за нежно третирање на алиштата, Ладно перење 15 степени, Тајмер за одложено перење, Сензори: Сензор за ниво на вода, Заклучување - заштита за деца, Бучност 56-76dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh, А енергетска класа, Димензии 60x85x54 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Капацитет 9кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење