Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WNHPI84AS, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР,...
Достапност:
Шифра: 33857
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

20,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,750 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 875 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WNHPI84AS, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР, ЛЦД Дисплеј, 8кг, 1400 вртежи, 15 програми, SteamTech генератор на пареа, SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Drum clean елиминирање на сите бактерии од барабанот, RainDrop барабан за нежно третирање на алиштата, Ладно перење 15 степени, Тајмер за одложено перење, Сензори: Сензор за ниво на вода, Заклучување - заштита за деца, Бучност 56-72dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh, А енергетска класа, Димензии 60x85x54 цм
Можеби ќе Ве интересира