Бренд: Philips
Краток опис: Philips QP6530/15, Хибриден брич, OneBlade Pro, Боја Црна, може
Достапност:
Шифра: 33522
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,249 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 355 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 178 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips QP6530/15, Хибриден брич, OneBlade Pro, Боја Црна, може да се мие под вода, безжично користење, 1 чешел, прилагодлива должина за брада 0.5-9мм, 12 должини, 1 час полнење, 90 мин користење, Battery: Lithium ion, 3 LED индикатори за полнење
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG