Бренд: Philips
Краток опис: Philips S1133/41, Машинка за бричење, Боја Црна, Shaver Series 1
Достапност:
Шифра: 33415
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips S1133/41, Машинка за бричење, Боја Црна, Shaver Series 1100, жичана и безжична употреба, Тример, четка за чистење, капаче за заштита, глава што се движи во 4 правци, самоостречки сечива, целосно полнење за 8 часа, 40мин бричење со едно полнење, Индикатор за батерија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm