Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA screen DS-3100PMG+, Format 4:3 matte white, Diagonal size
Достапност:
Шифра: 33357
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
OPTOMA screen DS-3100PMG+, Format 4:3 matte white, Diagonal size 100", Viewing size 2030mm x 1520mm, Weight 11.13kg
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR