Бренд: Philips
Краток опис: Philips BT5503/85, Тример за брада, Боја Црно Сива, може да се м
Достапност:
Шифра: 33295
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BT5503/85, Тример за брада, Боја Црно Сива, може да се мие под вода, жично и безжично користење, 1 чешел, прилагодлива должина за брада 0,4-20мм, 40 должини, Тример за нос, четкичка, торбичка, 1 час полнење, 60 мин користење, Battery: NiMH
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje