Бренд: Philips
Краток опис: Philips MG7745/15, Тример за брада, коса и тело, Боја Црна, Мулт
Достапност:
Шифра: 33282
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Philips MG7745/15, Тример за брада, коса и тело, Боја Црна, Мултистајлер 14 во 1, DualCut технологија со два пати повеќе ножеви, 14 алатки за брада, коса и тело, 100% водоотпорен, Гумена рачка што не се лизга, Челични самоостречки ножеви, Без потреба од подмачкување, LED индикатор, Целосно полнење за 1час, Безжична работа 180мин, Литиум-јонска батерија, Вклучени додатоци: Метален тример, Прецизен тример, Прецизна бричалка, Tример за нос и уши, Бричалка за тело, Додаток за заштита на кожата на телото, Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм, 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм, 3 чешли за коса: 9, 12 и 16 мм, 2 чешли за тело: 3 и 5 мм, Кутија за одложување, Четка за чистење
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR