Бренд: Philips
Краток опис: Philips BT7501/85, Тример за брада, Боја Црно Сива, додаток трим
Достапност:
Шифра: 33267
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BT7501/85, Тример за брада, Боја Црно Сива, додаток тример за тело BG105, Интегриран вакумски систем: собира до 90% од пресечената брада, Иновативен систем Lift & Trim: Интегрираниот чешел ги подига и ги насочува влакненцата во оптималната позиција за сечење, за лесно обликување, 20 должини  од 0,5 до 10 мм, Прецизност (големина на чекорите) 0.5mm, LED дисплеј , Работа со или без кабел, NiMH батерија: 60мин безжична употреба со 1h полнење, Ножеви од нерѓосувачки челик, Без потреба од подмачкување, Додатоци што можат да се мијат, Прецизен тример, Чешел за брада: 3мм, Чешел за детали, Торбичка, Четка за чистење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel