Бренд: Philips
Краток опис: Philips BT3206/14, Тример за брада, Боја Црна, Иновативен систем
Достапност:
Шифра: 33228
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 1,899 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

1,299 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BT3206/14, Тример за брада, Боја Црна, Иновативен систем Lift & Trim: Интегрираниот чешел ги подига и ги насочува влакненцата во оптималната позиција за сечење, за лесно обликување, Двојно наострени метални ножеви од нерѓосувачки челик, 10 должини  од 0,5 до 10 мм, Прецизност (големина на чекорите) 0.5mm, Работа без кабел, Батерија NiMh, 45мин безжична употреба, 10h полнење, Без потреба од подмачкување, Додатоци што можат да се мијат, Чешел, Четка за чистење
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ