Бренд: Philips
Краток опис: Philips BG5020/15, Тример за тело, Боја Сива металик,Систем за у
Достапност:
Шифра: 33222
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BG5020/15, Тример за тело, Боја Сива металик,Систем за удобност на кожата: ги пресекува влакната со различна должина без контакт со кожата со острите рабови, 3 фиксни поставки за должина: 3мм, 5мм и 7мм, Елемент за бричење:  заоблени врвови и хипо-алергенска фолија, Wet & Dry (суво и мокро): 100%, Водоотпорен, Ергономска рачка за максимална контрола, Екстра-долг додаток рачка за грб, Безжична употреба, 1h полнење, 50min работа, Литиум-јонска батерија, LED индикатор, Четка за чистење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt