Бренд: Various
Краток опис: Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card Molex
Достапност:
Шифра: 32921
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card Molex
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela