Бренд: Philips
Краток опис: Philips FullHD Gaming monitor 24M1N3200ZA, Panel Size: 23,8inch/
Достапност:
Шифра: 32674
Гаранција (дена): 690
Редовна Цена: 11,499 Ден.

BLACK ЦЕНА:

8,499 Ден.
12x BLACK РАТА: 730 Ден.
24x BLACK РАТА: 376 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips FullHD Gaming monitor 24M1N3200ZA, Panel Size: 23,8inch/60,5cm Panel type: IPS, Flat, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 165 Hz, Response time (MPRT) 1ms, Response time (typical): 4ms (GTG), Brightness: 250 cd/m², SmartContrast: Mega Infinity DCR, Contrast ratio (typical): 1100:1, AMD Premium FreeSync, Signal Input: DisplayPort 1.2 x 1, HDMI 2.0 x 2, 24M1N3200ZA/00
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG