Бренд: ST
Краток опис: PowerBox SM-1202, Black, Party Speaker, Speaker Unit: 12" + 2...
Достапност:
Шифра: 32553
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,495 Ден.
12 РАТИ: 390 Ден.
24 РАТИ: 201 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PowerBox SM-1202, Black, Party Speaker, Speaker Unit: 12" + 2.5", Output power: 40W, Functions: USB, TF Card, FM Radio, Bluetooth BT, Speaker with Circle light, Battery: 7.4V/3600Mah, PowerBox Microphone