Бренд: ST
Краток опис: PowerBox SM-801, Black, Party Speaker, Speaker Unit: 8", Outp...
Достапност:
Шифра: 32552
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 2,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

1,699 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PowerBox SM-801, Black, Party Speaker, Speaker Unit: 8", Output power: 8W, Functions: USB, TF Card, FM Radio, Bluetooth BT, Remote control, Speaker with Circle light, Battery: 3.7V/1500Mah, PowerBox Microphone
Можеби ќе Ве интересира