Бренд: HP
Краток опис: HP LaserJet Pro MFP M130nw Wireless Printer, Scaner, Copier, Co
Достапност:
Шифра: 32464
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HP LaserJet Pro MFP M130nw Wireless Printer, Scaner, Copier, Compact design, Print speed 22 ppm, Resolution 600x600, 128 MB, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Memory 32MB, Standard toner HP CF244A ( up to 1000 pgs.), SUP TONER HP CF217A,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG