Бренд: HP
Краток опис: HP LaserJet Pro MFP M227sdn Принтер, Скенер, Копир, Fax, 1x Eth
Достапност:
Шифра: 32460
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HP LaserJet Pro MFP M227sdn Принтер, Скенер, Копир, Fax, 1x Ethernet 10/100Base-TX, Брзина на печатење 28 ppm, Резолуција 1200x1200, Full-speed USB 2.0 interface, Duplex printing Automatic, 150 paper input tray, Меморија 32MB, Toner CF230A
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG