Бренд: Brother
Краток опис: Brother HL-L8260CDN Wireless Color Laser Printer, Network, Duple
Достапност:
Шифра: 32454
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HL-L8260CDN Wireless Color Laser Printer, Network, Duplex, Localised, 31 ppm color & mono, 2400x600, 256 MB, 300 paper input tray, Plugin - Android, Google Cloud, Mopria, Airprint Startov toner up to 3000 /1800 (TN241BK/C/M/Y), USB 2.0, 10/100 Base-TX - HLL8260CDNYJ1
Напреден Филтер
Тип Ласерски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela