Бренд: Brother
Краток опис: Brother HLL2312D Mono Laser Printer, Duplex, Print 30 ppm, HQ120
Достапност:
Шифра: 32433
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HLL2312D Mono Laser Printer, Duplex, Print 30 ppm, HQ1200 Print Resolution, 32 MB,GDI,250 paper input tray, Hi-Speed USB 2.0, High-yield toner cartridges TN1090 / DR1090 - HLL2312DYJ1
Тип Ласерски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm