Бренд: Brother
Краток опис: Brother DCPJ105 Advantage InkJet Printer, Scanner, Copier, Wirel
Достапност:
Шифра: 32355
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother DCPJ105 Advantage InkJet Printer, Scanner, Copier, Wireless, Rapid Print speed up to 11 mono/6 colour ipm, High-yield catridge 2400mono/1300colour, Integrated flatbed scanner, iPrint&Scan app, Apple AirPrint, Google Cloud Print (LC529XLBK, LC525XLC/M/Y) - DCPJ105YJ1
Напреден Филтер
Тип Inkjet
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela