Бренд: Brother
Краток опис: Brother HL1112 Mono Laser Printer, Compact design, Print speed 2
Достапност:
Шифра: 32314
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HL1112 Mono Laser Printer, Compact design, Print speed 20 ppm, Resolution 2400x600, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Starter toner up to 700pgs, Standard toner TN1030 (TN1050), Black - HL1112EYJ1
Тип Ласерски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm