Бренд: ST
Краток опис: ST VCC-1601HWT, Superior Technology, Правосмукалка со канистер,
Достапност:
Шифра: 31976
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST VCC-1601HWT, Superior Technology, Правосмукалка со канистер, 1600W моќност на моторот, Плаво-сива боја, 1.5л капацитет на канистерот, ХЕПА филтер, излезен филтер, Телескопска цевка, 2 вклучени четки за чистење, 3 метри должина на кабел, автоматско вовлекување на кабелот
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG