Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST VCC-4400HWT, Superior Technology, Правосмукалка со канистер, 2400W моќност на моторот, Црно- црвена боја, 1.5л капацитет на канистерот, ХЕПА филтер, излезен филтер, Телескопска цевка, 2 вклучени четки за чистење, 3м должина на кабел, автоматско вовлекување на кабелот
Напреден Филтер
Тип со пластичен сад
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje