Бренд: G&G
Краток опис: G&G NT-PB2421C ( TN-2421 ) for Brother, HL-L2312d/L2352DW/HL0237
Достапност:
Шифра: 31945
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
G&G NT-PB2421C ( TN-2421 ) for Brother, HL-L2312d/L2352DW/HL02372DN;DCP-L2512d/L2532DW;MFC-L2712DN//L2712DN/L2732DW, up to 3000 pages
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela