Бренд: ST
Краток опис: ST LD3652PI Superior Technology, Безжичен депилатор, розево/бела
Достапност:
Шифра: 31936
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST LD3652PI Superior Technology, Безжичен депилатор, розево/бела боја, 2 брзини, ротитачка глава, Водоотпорна глава која може да се мие, Литиумска батерија на полнење (се полни за 8 часа), четка за чистење и адаптер за полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje