Бренд: TopJet
Краток опис: TopJet Drum Unit DR3200 for Brother HL-5340D/5350DN/5370DW/5380D
Достапност:
Шифра: 31753
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TopJet Drum Unit DR3200 for Brother HL-5340D/5350DN/5370DW/5380DN,DCP-8085DN/8080DN/8380DN/8480DN/8890DW/8880DN, up to 25.000 pages
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm