Бренд: Brother
Краток опис: Brother Cartridge LC529XLBK Black (up to 2400pgs), for DCP-J100/
Достапност:
Шифра: 31719
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother Cartridge LC529XLBK Black (up to 2400pgs), for DCP-J100/DCP-J105/MFC-J200
Напреден Филтер
Тип Toner Cartridge
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje