Бренд: G&G
Краток опис: G&G NT-PB450, (TN2220), up to 2.600 pages, Toner Cartridge for B
Достапност:
Шифра: 31511
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
G&G NT-PB450, (TN2220), up to 2.600 pages, Toner Cartridge for Brother HL-2130, HL-2240/HL2240D/HL2250DN/HL2270DW, DCP-7055, DCP-7060D/DCP-7065DN/DCP-7070DW, MFC-7360N/MFC7460DN
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm