Бренд: G&G
Краток опис: G&G NE-T1283M, (T01283), Magenta, (13ml), Ink Cartridge for Epso
Достапност:
Шифра: 31294
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
G&G NE-T1283M, (T01283), Magenta, (13ml), Ink Cartridge for Epson Stylus Office BX305F/BX305FW;Epson Stylus S22/SX125/SX420W/SX425W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF