Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV581LF0, Фен за коса, Боја Црна, Karl Lagerfeld, Мо...
Достапност:
Шифра: 30906
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,199 Ден.
12 РАТИ: 191 Ден.
24 РАТИ: 99 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta CV581LF0, Фен за коса, Боја Црна, Karl Lagerfeld, Моќност 2100W, Перформанси како 2300W, Брзини 2, Степен на температура 3, Thermo Control технологија, Ладен воздух, Јонизатор, Закачалка на рачката
Тип на мотор DC Мотор