Бренд: ST
Краток опис: PowerBox SM5106, Black, Soundbar 2.1ch with Subwoofer, Total: 80
Достапност:
Шифра: 30718
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 7,499 Ден.

BLACK ЦЕНА:

4,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 430 Ден.
24x BLACK РАТА: 221 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PowerBox SM5106, Black, Soundbar 2.1ch with Subwoofer, Total: 80W, 40W+20W*2, Input: USB, TF card, 3.5mm Audio, Bluetooth BT5.0, optical, Unit driver: 2"x4+5.25"x1, THD: ≤10%, Frequency Response: 20Hz-16kHz, Impedance: Soundbar 4ohm 10W, Woofer 6ohm 40W, S/N: ≥80db, Display: LED8, Adapter: 18V/2A, AC~110-240V, 50/60Hz, Dimensions: W990*64*51mm, Subwoofer: 350*215*350mm, Package Content: manual, remote controler, EU adapter, Coaxial cable, audio cable
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG