Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WHP82ES, Машина за перење алишта, Голем ЛЦД Дисплеј, 8кг
Достапност:
Шифра: 30586
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

21,990 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,833 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 917 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WHP82ES, Машина за перење алишта, Голем ЛЦД Дисплеј, 8кг, 1200 вртежи, 15 програми, WaveActive барабан, TotalWeightControl сензорот ги приспособува сите параметри за количеството облека во барабанот, SteamTech генератор на пареа, Контрола на стабилност (SCS), SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Сензори: Сензор за ниво на вода, Сервисна дијагностика, Заклучување - заштита за деца, Бучност 58dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 187 kWh, А+++ (F) енергетска класа, Димензии ШxВxД 60x85x60 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG