Бренд: Philips
Краток опис: Philips SHB1202 Bluetooth® mono headset Earbud ( Black ), TALK
Достапност:
Шифра: 30444
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SHB1202 Bluetooth® mono headset Earbud ( Black ), TALK TIME UP TO 5 HOURS, STANDBY TIME UP TO 120 HOPIN, BLUETOOTH VERSION BLUETOOTH V3.0, CHARGING: MICRO USB CONNECTOR, RANGE: UP TO 10 METERS FROM THE BLUETOOTH PHONE, RECHARGEABLE BATTERY: LITHIUM-ION POLYMER, CHARGING TIME (MAXIMUM): 2 HOURS TO FULLY CHARGE,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela