Бренд: SONY
Краток опис: SONY SRSXB12H.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC
Достапност:
Шифра: 30422
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY SRSXB12H.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC, EXTRA BASS, Frequency response: 20Hz-20KHz, Extra Bass, USB charging, IP67 Waterproof Rating, 16hr battery life, Grey
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm