Бренд: SONY
Краток опис: SONY WHCH400L.CE7, Wireless BLUETOOTH streaming with NFC One-tou
Достапност:
Шифра: 30362
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY WHCH400L.CE7, Wireless BLUETOOTH streaming with NFC One-touch, Up to 20 hours of playback time, Easy hands-free calling and voice assistant commands with microphone, Compact 30mm driver unit, Swivel design for easy travel, Blue color
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela