Бренд: SONY
Краток опис: SONY CR2032B1A, Lithium battery type CR2032, 3V
Достапност:
Шифра: 30292

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CR2032B1A, Lithium battery type CR2032, 3V
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm