Бренд: Philips
Краток опис: Philips SHE3705BK/00 Headphones with mic, A perfect in-ear seal
Достапност:
Шифра: 30258
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SHE3705BK/00 Headphones with mic, A perfect in-ear seal blocks out external noise, Built-in mic switches from music to phone calls, Sound: Frequency response: 11–22 000 Hz, Magnet type: Neodymium, Sensitivity: 105 dB, Speaker diameter: 8.6 mm, Maximum power input: 20 mW, Impedance: 16 ohm, Acoustic system: Closed, Cable Connection: symmetrical, Cable length: 1.2 m, Connector: 3.5 mm, Finishing of connector: nickel plated
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel