Бренд: Pioneer
Краток опис: Pioneer SE-E511-L, Earclip sport headphones, blue, Frequency res
Достапност:
Шифра: 30222
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Pioneer SE-E511-L, Earclip sport headphones, blue, Frequency response 20-21000 Hz, Impedance 32 ohms, Max input power 100mW, Sensitivity 96dB, 15mm driver units, 3.5mm connector, 1.2m cord length
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela