Бренд: Philips
Краток опис: Philips LR03E4B/10, 4x AAA ultra alkaline batteries, blister
Достапност:
Шифра: 29750
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips LR03E4B/10, 4x AAA ultra alkaline batteries, blister
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm