Бренд: Philips
Краток опис: Philips 9VB1A17/10, 9V Battery 170 mAh 1-blister (6HR61)
Достапност:
Шифра: 29676

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips 9VB1A17/10, 9V Battery 170 mAh 1-blister (6HR61)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela