Бренд: Philips
Краток опис: Philips SHE3900PK/00, In-Ear Headphones, Pink, Magnet type: Neod
Достапност:
Шифра: 29663
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SHE3900PK/00, In-Ear Headphones, Pink, Magnet type: Neodymium, Frequency response: 6 - 23 500 Hz, Sensitivity: 107 dB, Speaker diameter: 8.6 mm, Maximum power input: 20 mW, Impedance: 16 ohm, Cable length: 1.2 m, Connector: 3.5 mm, Finishing of connector: nickel plated
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm