Бренд: Various
Краток опис: Google Chromecast Ultra, Wirelessly Stream & Mirror Content, HDR
Достапност:
Шифра: 29475
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Google Chromecast Ultra, Wirelessly Stream & Mirror Content, HDR and 4K Ultra HD Video, Dual-Band 802.11ac Wi-Fi Connectivity, Integrated HDMI Connector, Control from Mobile Devices, Compact Circular Design, Includes Ethernet Adapter, Works with Google Assistant, GA3A00406A07
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela