Бренд: Various
Краток опис: Google Chromecast 3, Wirelessly Stream & Mirror Content, Up to 1
Достапност:
Шифра: 29473
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Google Chromecast 3, Wirelessly Stream & Mirror Content, Up to 1080p/60 Hz Video Resolution, Dual-Band 802.11ac Wi-Fi Connectivity, Integrated HDMI Connector, GA00439-DE
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela