Бренд: AOC
Краток опис: AOC FullHD LED Backlit Monitor 24B2XH, Panel Size: 23.8inch, ...
Достапност:
Шифра: 28993
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 7,299 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

5,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 500 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 250 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AOC FullHD LED Backlit Monitor 24B2XH, Panel Size: 23.8inch, Panel type: IPS, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 75 Hz, Response time (GTG): 4 ms, 3-sided frameless, Brightness: 250 cd/m², Contrast ratio (Static): 1000:1, COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1931: %106, Signal Input: HDMI 1.4 (digital), D-Sub VGA, 24B2XH/EU
Можеби ќе Ве интересира