Бренд: HyperX
Краток опис: HyperX Cloud II Wireless Black/Red, Gaming Headset for PC, PS...
Достапност:
Шифра: 28981
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
11,490 Ден.
12 РАТИ: 958 Ден.
24 РАТИ: 479 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HyperX Cloud II Wireless Black/Red, Gaming Headset for PC, PS4/PS5, Nintendo Switch, Long Lasting Battery Up to 30 Hours, 7.1 Surround Sound, Memory Foam, Detachable Noise Cancelling Microphone, Mic Monitoring, HHSC2X-BA-RD/G, 4P5K4AA
Безжична GAMING
Жична GAMING