Бренд: AOC
Краток опис: AOC FullHD LED Backlit Gaming monitor 24G2SAE, Panel Size: 23.8n
Достапност:
Шифра: 28952
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 12,199 Ден.

BLACK ЦЕНА:

9,499 Ден.
12x BLACK РАТА: 816 Ден.
24x BLACK РАТА: 420 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AOC FullHD LED Backlit Gaming monitor 24G2SAE, Panel Size: 23.8nch, Panel type: VA, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 165 Hz, Flat, Response time: 1 ms (MPRT), 3 Side frameless slim design, Brightness: 350 cd/m², SmartContrast: 20,000,000:1, Contrast ratio (typical): 3000:1, Signal Input: VGA (analog), Display Port (digital)x1, HDMI 2.0 (digital)x2,Viewing angle (CR10): 178/178, AMD Freesync Premium, sRGB Coverage (%) 126, Adobe RGB Coverage (%) 94, Stereo Speakers 2x2W, 24G2SAE/BK
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG