Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" Wide VP247HAE, Panel Size: Wide Screen 23.6"(59.9cm) 16
Достапност:
Шифра: 28948
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 8,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,299 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 609 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 305 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 24" Wide VP247HAE, Panel Size: Wide Screen 23.6"(59.9cm) 16:9, True Resolution: 1920x1080 (FHD), Display Viewing Area(HxV): 521.28 x 293.22 mm, Display Surface: Non-glare, Pixel Pitch: 0.2715mm, Brightness: 250 cd/m2, Contrast Ratio: 3000:1, ASUS Smart Contrast Ratio: 100000000:1, Viewing Angle: 178(H)/178(V), Response Time: 5ms (Gray to Gray), I/O Ports: HDMI x 1, D-Sub x 1, VESA Wall Mounting : 100x100mm, Accessories: VGA cable, Audio cable, Power cord, 90LM01L3-B02170
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG